Obec Mirkovce

Oznam VVS, a. s. - odpočet spotreby vody

oznam

oznam VVS

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Košice, závod Prešov oznamuje občanom,  že v mesiaci   marec   2021  bude v obci Mirkovce prebiehať odpočet spotreby vody z dôvodu zmeny ceny.

Cenník: k stiahnutiu tu.

Odpočet sa bude vykonávať:

v pracovných dňoch PO – PIA, v čase od 7,00 hod. do 15,00 hod., zamestnancami VVS, ktorí na Vaše požiadanie sa preukážu preukazom zamestnanca spoločnosti.

Prosíme o sprístupnenie vodomernej šachty. V prípade nesprístupnenia odberného miesta, žiadame nahlásiť stav vodomera do 14. uvedeného mesiaca a to:

e-mailom: zakaznik@vodarne.eu

stavebný úrad

Projekt Materská škôlka

mš

Projekt Chodník a cesta k rómskej osade

Chodník projekt

Projekt Terénna sociálna práca v obci

projekt STP

Mirkovce ležia v Košickej kotline v doline Balky. Zalesnená východná časť zasahuje do Slánskych vrchov. Nadmorská výška v strede obce je 285 m n. m. a v chotári 150 – 610 m n. m. V lokalite nájdeme jaskyňu Veterná diera (11m), ktorá je zimoviskom mloka škvrnitého. Od okresného mesta Prešov sú vzdialené 12 km.